İl Müdürümüz

Written by Çocuk Yuvasi Üsküdar Hasan Tan. Posted in İl Müdürümüz

DSC00561

Published on Nisan 26, 2012 with No Comments

Önal İNALTEKİN

1966 Malatya doğumlu olan Önal İNALTEKİN; ilk ve orta öğrenimini Malatya’da lisans eğitimini ise 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Yüksek Okulu’nda tamamladı.

Stajını 1991 yılında Ankara GATA Psikiyatri Ana Bilim Dalı’nda ve 1992 yılında da İstanbul Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde yaptı.

1992–1993 yıllarında İstanbul’da Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Merkezi’nde Sorumlu Müdür olarak görev yapan Önal İNALTEKİN, 1993–1995 yıllarında Trabzon Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Trabzon Sağlık Müdürlüğü ve Trabzon Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı Trabzon Huzurevinde Sosyal Hizmet Uzmanı olarak görev yaptı. 1997 yılında Trabzon’dan Elazığ’a tayin oldu.

Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Sosyal Hizmet Uzmanı ve Hasta Hakları Birim Sorumlusu olarak görev yapan Önal İNALTEKİN, Elazığ Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi’nde 2004-2005 yılları arasında bireysel ve grup eğitimi dersleri de verdi. 

Çeşitli vakıf, dernek, sendika gibi sivil toplum kuruluşlarında yönetim kadrosunda görev yapan Önal İNALTEKİN, profesyonel Taek-Won-Do sporcusu olmakla birlikte güreş, voleybol, yüzme ve sinemaya da ilgi duymaktadır. 

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Share this Article

About Çocuk Yuvasi Üsküdar Hasan Tan

Browse Archived Articles by

No Comments

There are currently no comments on İl Müdürümüz. Perhaps you would like to add one of your own?

Leave a Comment